ידידינו משכבר הימים

דנים פה בדנים

רשת האופנה תמנון משיקה את קולקציית הדנים
יש שני דברים בטוחים בעולם הזה: שהשמש תזרח מחר בבוקר וג'ינס. דנים. לא במקרה הם איתנו - מה זה איתנו? צמודים אלינו כמו זבוב, מאז נכנסו לחיינו בשלהי המאה ה־19 ועד היום. מכנסי ג'ינס הם ההמצאה האופנתית החשובה ביותר ב־200 השנים האחרונות - ולא, אין סיבה להניח שזה לא יישאר ככה גם במאתיים השנים הבאות.
אופנה, כידוע, היא עניין דינמי, הפכפך ולא בהכרח ניתן לצפייה. לכן תופעת הג'ינס כה חשובה: ג'ינס הם העוגן שלנו בעולם המבלבל הזה, מוכה הטרנדים. המשענת הבטוחה והקולית לעד. אז מה חדש, חברות? ובכן, תמנון.
לחיה הימית הזו אמנם יש יותר מדי רגליים כדי ללבוש מכנסי ג'ינס, אבל למותג הנושא את שמה יש קולקציה חדשה אופנתית ומגוונת, ובה, מלבד מכנסי ג'ינס, גם פריטי דנים לוהטים אחרים, כמו חצאיות, אוברולים, חולצות וז'קטים. ואם כבר מדברים, אז גם שאר הפריטים בקולקציית הסתיו־חורף של תמנון, אלה שאינם עשויים מדנים, שווים הצצה. חלקם ממש פצצה. טווח מחירים: 30־170 שקל. / אורי בן יוסף
לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.