עושה בית ספר

ספר מקצועי חדש, מרתק ומקיף סוקר את תופעת ההטרדות המיניות במוסדות האקדמיים ומציע דרכי פעולה. כן, גם שם יש סיבה לזעוק "מי טו"

הטרדות מיניות ממש לא מתרחשות רק במועדוני לילה, בברים ובחוף הים. גם בין שבילי המוסדות להשכלה גבוהה מסתובבים גברים חרמנים יתר על המידה שעדיין לא מצייתים, או בוחרים לא לציית, לצו החברתי שהעלה ההאשטג המסחרר MeToo# לסדר היום - כלומר, מציקים, מטרידים ומרגישים נוח לחדור למרחב הפרטי בלי שקיבלו מאיתנו אישור לכך.
ספרה של פרופ' רחל ארהרד, "MeToo באקדמיה בישראל?!", מציף את הסוגיה הרגישה והנפיצה הזו במגוון זוויות שנגזרות מדיסציפלינות שונות: סוציולוגית, היסטורית, פסיכולוגית, משפטית ופוליטית. פרופ' ארהרד כיהנה במשך חמש שנים כנציבה למניעת הטרדות מיניות באוניברסיטת תל אביב וכראשת פורום הנציבות במערכת ההשכלה הגבוהה. בספרה החדש היא חושפת את הבעיה המושתקת ומציעה דרכים להתמודדות עמה.
הספר יורד לעומק הפרטים שמרכיבים אירוע של הטרדה מינית ומציג את האלמנטים של חוסר השוויון המגדרי שהובילו לאותו אירוע. הוא מיועד גם, ובעיקר, לארגונים אקדמיים או מקצועיים שמעוניינים ללמוד כיצד לטפל בבעיה מן היסוד, תוך אימוץ אופני הפעולה המוצעים בו. 236 עמודים. 96 שקל. 
x רעות בנימיני

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.