top of page
337A0265.jpg

שמלה: rentyourstyle

טיילור מלכוב. "אני בת 19 אבל מרגישה לפחות בת 23. פרסום זה דבר מבגר"

עד קצה המלכות

מגיל 12 היא על זה. נעולה על המטרה להיות ביג שוט בשואו ביז. עכשיו, לאחר שהגיעה לשם, המשימה של טיילור מלכוב (19) היא להמשיך הלאה בלי עזרה מאף אחד. ראיון שמבהיר כמה זה קטן עליה (וכמה היא אוהבת את המילה "החיים")

רועי בהריר־פרל /  צילום: אור דנון / עורך אופנה וסטיילינג: נדב אליהו אפטר

שיער: לירז אגם / איפור: מישל אדרי / ע' סטיילינג: קובי בן יהודה / תכשיטים: קרן וולף / פיאות: bk 

337A0675.jpg

שמלה: rentyourstyle

טיילור סוויפט נולדה ב־13 בדצמבר 1989 בווסט רידינג שבפנסילבניה, ארצות הברית,  לאנדריאה גרדנר, מנהלת שיווק בקרן נאמנות, ולסקוט קינגסלי סוויפט, יועץ פיננסי במריל לינץ'. בגיל 9 היא החלה להתעניין בתיאטרון מוזיקלי, הופיעה בהפקות תיאטרון לנוער ונסעה בקביעות לשיעורי פיתוח קול ומשחק בברודווי. סיפורנו אפוא מתחיל בשנת 2002, כשסוויפט הייתה בת 12. טכנאי מחשבים שהגיע יום אחד לביתה לימד אותה לנגן שלושה אקורדים בגיטרה ועורר בה את ההשראה לשירה הראשון, "Lucky You". בלי להיות מודעת לכך, סוויפט כתבה את השיר ההוא על טיילור אחרת, שנולדה באותה שנה בבית משפחת מלכוב שבקליפורניה כשעל מצחה מתנוסס הכיתוב, בנצנצים זהובים, "כוכבת".

 

כן, כן. כך, על כל פנים, טען כל מי שראה אותה. אמנם עד היום לא נמצא כל תיעוד מצולם לכך, אבל איש לא יכול להתווכח עם העובדה שגם טיילור שלנו כוכבת. במובנים מסוימים היא אפילו יותר כוכבת מסוויפט, שמסתפקת במוזיקה. מלכוב - מאושיות הרשת הבולטות בישראל - מלכה בעוד המון תחומים. השירה היא רק חלק ממארג הפיקסלים שמרכיב את דמותה הזוהרת, המסונכרנת היטב עם הלכי הרוח המשתנים תדיר בעידן הרשתות החברתיות ומהדקת כל העת את אחיזתה במשבצת מובילת הדעה.

"עד לפני כמה חודשים כתבו לי דברים כמו 'איך את לא מתביישת! היית חלק מהמשפחה שלו!'. אני מעריכה את מה שהיה, אבל המשכתי הלאה. זה לא קל, אני יודעת, כי עשו מאיתנו דץ ודצה של העידן הנוכחי"

7.jpg

מלכוב ולירן דנינו."הוא גם המנטור שלי וגם האיידול שלי. אני מעריצה אותו"
 

צילום: מהאינסטגרם של טיילור מלכוב

טיילור בקמפיין של אופנת GONG

צילום: שני רייך

SR0_3736.jpg

חיים בתוכנו כמה ציניקנים קנאים שעדיין מחזיקים ממנה לא יותר מכינור שני לכוכב הרשת בן זיני, שותפה לשעבר לחיים ולקריירה (במקרה שלהם זה אותו דבר). כראיה לכך, הם מציגים את העובדה שהצמד המתוקשר נקרא בפי כל "טיילור ובן זיני", בלי זכר למלכוב. יש שיאמרו שזה חוסר ג'נטלמניות מצד האקס ושככל הנראה טוב עשתה מלכוב בהחלטתה לסיים את הקשר עימו ולעבור לבן דור הריאליטי לירן דנינו ("כוכב נולד", עונה שביעית), שעימו היא בזוגיות מאז אוגוסט 2020.
מלבד היותו כוכב ריאליטי, דנינו זמר. בהדרכתו הצמודה, מלכוב עוד תוכל באחד הימים להפוך לסוויפט. ממש לאחרונה מלאו לה 19, ויש לה עוד ים זמן בשביל זה. "האמת היא שמבחינתי זה הבדל של שמים וארץ להיות בת 19 לעומת בת 18", היא אומרת בבוקר שאחרי חגיגות יום ההולדת. "אני יכולה להגיד לך שמבחינת הבגרות עברתי המון בשנה הזו", היא ממשיכה בהתייחסות לפרידה המתוקשרת מזיני ולחיבור הלא פחות מדובר לדנינו המבוקש והמתחזק. "היום אני בת 19 אבל מרגישה לפחות בת 23. אתה יודע, פרסום זה דבר מבגר. עוד כשהייתי בת 15 הרגשתי שאני בת 20".
אומרים שגם פרידות מבגרות.
"בהחלט. אני הרבה יותר בוגרת היום וגם התכנים שאני עושה בוגרים יותר. ביום הפרידה היו הרבה מעריצים עצובים, אבל היום, כשרואים שאני בזוגיות אחרת ועושה דברים לא פחות מוצלחים, התגובות אליי משתנות. עד לפני כמה חודשים כתבו לי דברים כמו 'איך את לא מתביישת! היית חלק מהמשפחה שלו!'. היום כמעט כולם כותבים לי, וגם לו, שזה עשה לנו רק טוב. אני מעריכה את מה שהיה, אבל המשכתי הלאה. זה לא קל, אני יודעת, כי עשו מאיתנו דץ ודצה של העידן הנוכחי". 
כבוד.
"ברור, אני מתה עליהם, אבל קשה להמשיך ככה לבד, כשכולם מכירים אותך כחלק מצמד. אתה צריך לעבוד כפול".

"עם לירן, מה ששלנו באמת שלנו. למדתי מזה המון: איך לשתף, מה לשתף, איך לא להיות כל הזמן עם האצבע על המצלמה של הטלפון. עם בן היה עליי לחץ לשתף הכל, תמיד, גם כשאני אוכלת"

337A0633.jpg

חליפה: rentyourstyle

מלכוב. "פתאום הבנתי שזה לא חובה לשתף הכל. יש דרכים הרבה יותר אותנטיות להתחבר לאנשים".

החיים על פי טיי
מי שעקב אחרי הקריירה של מלכוב - שיצאה לדרך ב־2016, אז זכתה במקום הראשון בשעשועון "הבנים והבנות" של ערוץ הילדים וכיכבה על שער המגזין "ראש אחד" - יודע שלעבוד כפול מזה יהיה עבורה כמעט בלתי אפשרי: עד שהגיעה הקורונה, טיפחה מלכוב קריירה משולבת של דוגמנית (בקמפיינים לגוטקס, לטוונטיפורסבן, לוולדה, לבננהוט, לגונג ועוד), שחקנית ("תברחו", HOT3), מגישה ("החיים על פי בן וטיי" ו"דה בוקס" בערוץ Kids), זמרת (כולל להיטים שהגיעו למיליוני צפיות ביוטיוב, ביניהם "טיי", "היי טיי", "מיינימור" ו"נסיכה שלי") ואשת עסקים (שייסדה בינואר השנה את מותג האופנה הצעיר טייטוש). 


בקיצור, הנערה עסוקה עד צוואר. ועכשיו, מלבד כל אלה, מוטל עליה גם עול ההוכחה העצמית: היא חייבת, בשם הנשיות, להראות לעולם שהיא יכולה גם לבד. דנינו, היא אומרת, פחות מעורב בקריירה שלה מזיני. פה ושם הוא זורק לה טיפים מוזיקליים, אבל הפעם, בניגוד למערכת היחסים הקודמת שלה, לא מדובר ביצור אחד בעל שני ראשים.
"לירן הוא ההפך הגמור מבן", אומרת מלכוב. "בן הוא בן אדם שאוהב להראות הכל לכולם ולירן הוא בן אדם מאוד פרטי. עם לירן, מה ששלנו באמת שלנו. למדתי מזה המון: איך לשתף, מה לשתף, איך לא להיות כל הזמן עם האצבע על המצלמה של הטלפון. עם בן היה עליי לחץ לשתף הכל, תמיד, גם כשאני אוכלת, למשל. פתאום הבנתי שזה לא חובה. יש דרכים יותר אותנטיות להתחבר לאנשים". 
ואולי פחות מלחיצות.
"ברור שזה מלחיץ לחיות ככה. זה לחץ מטורף. אני רגילה לספק לקהל שלי תוכן 24/7, כמה שיותר, כל הזמן. אין שגרה. הכל מהיר ומלחיץ: צילומים לקמפיינים, צילומים לסדרות, הקלטות באולפן, תכנים לרשת - זה לא נגמר לעולם. אני שמחה שעכשיו הרגל קצת ירדה מהגז".
נראה שאת יורה לכמה כיוונים בו בזמן. לאן את מכוונת, בעצם?
"אני נהנית מזה שהיום אפשר לעשות הכל מהכל. עומר אדם, למשל, הוא גם זמר וגם איש עסקים. אין שום בעיה עם זה. אגב, בקרוב אני מרחיבה את העסק שלי, שהיה מבוסס בעיקר על טרנינגים, גם להלבשה תחתונה ופיג'מות. אני ממשיכה קדימה בכל הכוח ופונה לכל העולם".
הבנתי שלאחרונה את גם שומרת שבת, בעקבות לירן. 
"כן, זה נכון, ואני ממש לא חושבת שזה פוסל עיסוק בהלבשה תחתונה. אולי יום אחד, אם אחליט להתחזק עוד יותר ולהחמיר בצניעות, אני אפסיק להתעסק בזה, אבל היום אני נמצאת במקצוע שאני אוהבת ושלמה עם מה שאני עושה. לא בא לי לתפוס תחום מסוים. בגדול, הכיוון הוא דוגמנות בחו"ל, טלוויזיה, קולנוע, קצת ריקוד ובעזרת השם גם זמרת".
את נחושה.
"בוודאי. זה משהו שאני מאוד רוצה. אני גם אוהבת חיות, אבל את זה נשמור לגיל 50־60. לעולם הבידור נכנסתי בגיל 12. לא דחפו אותי לשם, זה תמיד בא ממני. בגיל 12 אמרתי להורים שלי 'אני רוצה סוכן'. רדפתי כל יום אחרי המורה שלי בבית ספר, שהיה מלהק בערוץ הילדים, וצעקתי לו 'אני רוצה אודישן!'". 
עכשיו יש לך מנטור אישי בבית.
"כן. לירן הוא גם המנטור שלי וגם האיידול שלי. אני מעריצה אותו. הוא באמת עובד איתי המון ומבקש כל הזמן לשיר איתו עם הגיטרה. עדיין לא יצא לנו לעשות משהו יחד, אבל זה יקרה. הוא יודע לקחת את השירים שלי ולהגיש אותם בדרך הכי יפה שיכולה להיות".
כלומר, גם הפעם הפלז'ר שלך מעורב בביזנס.
"לא כיוונתי לזה. אנחנו בסגנונות שונים לגמרי וכל הזמן אנחנו לומדים זה מזה, אבל זה ממש לא בכיוון של עוד צמד".
אני מניח שלא קל לו לשמוע כל הזמן על הזוגיות הקודמת שלך.
"הוא בוגר. אין אצלו סצנות קנאה של ילד בן 20 ואין לו קטע של 'אסור לדבר על האקס'. אני, מבחינתי, לא יכולה להתכחש לעבר שלי. תמיד אדבר על זה. גם כשאהיה בת 30. זו הייתה ההתחלה שלי ואי אפשר למחוק אותה". 

337A0272 eye.jpg

שמלה: rentyourstyle

"ההורים לא דחפו אותי לתעשיית הבידור. זה תמיד בא ממני. בגיל 12 אמרתי להורים שלי 'אני רוצה סוכן'. רדפתי כל יום אחרי המורה שלי בבית ספר, שהיה מלהק בערוץ הילדים, וצעקתי לו 'אני רוצה אודישן!'"

337A0577.jpg555.jpg

שמלה: rentyourstyle

מלכוב. "אני חולה על שופינג ברמות קשות. קיבלתי עכשיו הודעה שלונדון נפתחה ואני מה־זה בדרך לשם"

"אני מטורפת על מתוק, בדגש על שוקולדים. אני הכי לא דוגמה למישהי שאוכלת חסות לפני צילומים. אני דופקת ארבעה פנקייקים. אני רוצה ליהנות מהחיים ואני נהנית. זה מתאזן עם פילאטיס ואימוני טרמפולינה"

שמלה ישראל מור וטומי טופיקי / תכשיטים קרן וולף

מקדונלדס זה החיים

אי אפשר למחוק גם את העובדה שמלכוב מובילת דעה בכל הקשור לאופנה ומודל לחיקוי עבור נערות רבות בישראל, כפי שיודע היטב כל מותג שאי פעם עבד איתה. בכל הקשור לטעם אישי, היא סבורה ש"ג'ינס, גופיית סבא ומגפי בוקרים זה החיים", כלשונה. "אני חולה על שופינג ברמות קשות. קיבלתי עכשיו הודעה שלונדון נפתחה ואני מה־זה בדרך לשם. לונדון היא האהובה שלי". 
מה הפריט הכי יקר בארון שלך?
"אם אני לא טועה, תיק של איב סן לורן ב־11 אלף שקל". 
טרנד אהוב?
"כובע טמבל! נפלתי חזק בטרנד הזה".
טרנד שנוא?
"קרוקס, כמובן. זה חזר לאופנה ואני נגד". 
לדבריה, היא נראית ככה - כלומר, פיצוץ למצמוץ - אף על פי שהיא "אוכלת הכי לא בריא בעולם". "אני לא נוגעת בירקות בשום צורה", היא אומרת. "בכלל, מקדונלדס זה החיים. אני גם מטורפת על מתוק, בדגש על שוקולדים. אני הכי לא דוגמה למישהי שאוכלת חסות לפני צילומים. אני דופקת ארבעה פנקייקים. אני רוצה ליהנות מהחיים ואני נהנית. זה מתאזן עם פילאטיס ואימוני טרמפולינה".


הטרדות מיניות? היא מספרת שהיו כמה, אבל למרבה המזל רק באינסטגרם. "אנשים ביקשו ממני שאשלח להם תמונות שלי בעירום ואפילו תמונות של כפות הרגליים שלי", היא אומרת. "אנשים הזויים, בקיצור. לא אכפת לי, שיכתבו מה שבא להם. אני בחורה חזקה". 
ומאושרת.

"נכון. חגגתי עכשיו את יום ההולדת הכי כיפי בעולם. לירן לקח אותי לצימר בצפון עם ארוחת שף וצניחה חופשית. האמת היא שזו הצניחה השלישית שלי, אבל היא הייתה הכי מושלמת שיש, כי היא הייתה עם לירן. ציפיתי שהוא יהיה פחדן, אבל הוא ממש לא היה. החגיגות עצמן היו בחמישי בלילה וכבר בשישי בבוקר חזרנו הביתה לשמור את השבת. נכנסתי לזה בקורונה ואני יכולה להגיד לך שזה ניתוק עצמי מטורף כי אין לך שום גירויים מבחוץ. זה פאן ברמות. אני ממליצה לכולם, באמת. ניתוק מהרשתות החברתיות זה דבר מדהים". 
ליום אחד, את מתכוונת.
"ברור, אל תגזים".

bottom of page