טיפוח שווה בדיקה | דורית בן-ארי

Extreme Lotion SPF30, תחליב לחות למיצוק והגנה של AHAVA

הניחוח שלו לא נעים ומעורר אכזבה וריחוק. גם המרקם הקליל והנספג שלו דביק מעט, כזה שלא הולך טוב עם קיץ וטמפרטורות נוסקות. חבל. 330 שקל ל־50 מ"ל.

ציון: 7

Moist Mist, ספריי לחות ורענון של טוני מולי

הריח המתוק שהוא מציע נמהל באדי החום והלחות המהבילים של הלבנט, וממרענן לאומי הוא הופך למטרד. אולי יהיה אפשר לתת לו חיים בסתיו שיבוא עלינו לטובה. 70 שקל ל־60 מ"ל.

ציון: 7

Invisible Power, דאודורנט לנשים של FA

טוב עשו בעלי הבית שלו שתרגמו אותו לגרסת רול־און תומכת אוזון. הריח שלו עדין, הוא מאופק ומייצר תחושת רעננות מבורכת. 11 שקל ל־50 מ"ל.

ציון: 9

Hydrating Cleanser, תחליב ג'ל של CeraVe, לניקוי והזנה של עור רגיל עד יבש 

הוא אמנם מנקה את העור אבל לא משאיר תחושה כזו. מותיר את העור חסר מנוחה. גם הניחוח שלו עז מדי ללא שום הצדקה. 55 שקל ל־236 מ"ל. 

ציון: 8

Waterproof Lip Liner, עפרון שפתיים של איל מקיאג'

הגוון העמוק שלו עשיר ומתון. המרקם רך במידה. בביטחון מלא הוא משרטט את גבולות הפה וכל זאת בעדינות ובלי בולטות מיותרת. 99 שקל.

ציון: 9

Exclusive Make Up Serum, מייק־אפ סרום של סופטאץ'

השילוב של המייק־אפ והסרום מבורך. המרקם הנוזלי שנמרח בטיפות הופך את האירוע לקל ונוח, וגם הניחוח הפרחוני של התכשיר מוסיף לו נקודות. 100 שקל.

ציון: 9

Hyaluronic Aloe Jelly, ג'ל לחות על בסיס אלוורה של גרנייה

המרקם השקוף והאוורירי שלו אמנם נספג במהירות, אבל הוא לא מצליח לספק לעור לחות או תחושת רעננות. המחיר שלו סבבה לגמרי. 48 שקל ל־50 מ"ל.

ציון: 7

Colors Paradise, מסקרה של לוריאל המעניקה נפח ואורך
 

בלוריאל לא מעגלים פינות: המברשת העזה שמאריכה את הריס ומקנה לו נפח אינטנסיבי במיוחד מתוגברת גם בגוון עז למדי. עכשיו נותר לוודא שאת במצב הרוח המתאים. 75 שקל.

ציון: 8

דו צללית של בועז שטיין

הגימיק שלה הוא השילוב המנצח והעכשווי של גוני האבקה. היא נמרחת בקלות ונשארת לאורך זמן. 90 שקל

ציון: 9

Wanted Girl, בושם לנשים של Azzaro

לא תעופי איתו לגבהים כמו שאפשר לעוף כשמתחברים עם בושם טוב, אבל אחרי שהוא מונח זמן מה על נקודות הדופק הריכוז הפרחוני שלו מתמתן והוא מתפתח לכיוונים רגועים יותר.  249 שקל ל־50 מ"ל.

ציון: 8

Original .11, דאודורנט ספריי לגבר 
של אולד ספייס

פשוט מעולה: יש בו עידון, צניעות, ניחוח נוכח אבל לא משתלט והוא נמנע מלהכתים את החולצה או להשאיר עליה סימנים לבנים. 20 שקל ל־150 מ"ל.

ציון: 10

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.