top of page
TOM_0614.jpg
חליפות: באמוס כיכר המדינה, תל אביב / צילום: תום עמוס
 נאים להכיר 
דניאל מרזיקו, אלכסנדר זאגיזה ודניאל בובו לא רק הורסים את הבריאות. הם גם מקפידים לשמור עליה, לעשות כושר, להשקיע בטיפוח אישי ולקחת את המקצוע שלהם - דוגמנות - הכי ברצינות שאפשר. בהייה נעימה 
דורית בן־ארי /  צילום: תום עמוס / סטיילינג: קובי בן יהודה
חליפה: באמוס כיכר המדינה, תל אביב / צילום: תום עמוס
תיק: פראדה, הלגה כיכר המדינה, תל אביב / צילום: תום עמוס

שם דניאל מרזיקו
גיל 21.
עיניים דבש.
שיער חום.
גובה 1.91 מ'.

איך הגעתי לדוגמנות: הייתי ילד שמן שסבל מחרם. ההורים שלי היו עולים חדשים מרוסיה והיה להם קשה להשתלב בארץ, וזה השפיע כנראה גם עליי. בבית הוריי דיברו ברוסית ועבדו בעבודות פשוטות שלא הכניסו כסף לקיום של המשפחה ברווחה. היה חשוב לי לצאת מהמעגל הזה ולקחת את עצמי בידיים. כשנחשפתי לאינסטגרם וראיתי את כל הדוגמנים והדוגמניות, הבנתי שאני רוצה להיות כמוהם. התחלתי להתאמן, לאכול בריא להתעניין באופנה וללמוד את העולם הזה. בשלב הבא התקבלתי לסוכנות דוגמנות (שלצערי נסגרה לאחרונה).
אילו בנות/בני זוג אתה מעדיף? אני אוהב נשים. הייתי לי בת זוג במשך כשנה,  בת גילי. הכרנו ברשת והיתה בינינו תשוקה וחברות. לפני כשנה וחצי פתחתי מכון כושר בראשון לציון והיא הצטרפה אליו כשותפה. לצורך זה עזבתי את הדוגמנות, כי היה חשוב לי לקדם את העסק יחד איתה. לצערי, השותפות לא צלחה וגם השפיעה על הזוגיות והחיים האישיים שלנו. נפרדנו. 
אהיה מאושר בחיים כש...:  המוטו שלי בחיים הוא "כל עוד אימא שלי מאושרת אני מאושר". 
כשאני לא מדגמן, אני בעיקר...: משקיע בעצמי, מתאמן ומקפיד על תזונה נכונה. לאחרונה אמי ואני פתחנו סטודיו לטיפולי יופי. אני עושה את השיווק והקידום של העסק ברשתות החברתיות ואימא שלי היא אחת המטפלות במקום שהקמנו. 
האם אתה מזהה שינוי בעולם הדוגמנות בעידן המי טו? אני מרגיש בהבדל באופן חד משמעי. פעם, כדי להיות דוגמן היית צריך להיות פנים יפות, מולבשות על גוף מרשים וחטוב. היום אני מרגיש שחוקי המשחק השתנו. הקרדיט, לדעתי, מגיע בעיקר לאינסטגרם. 
מדליק אותי: כשאני מצליח לכבוש מטרות שאני מציב לעצמי. זה גורם לי להתעלות נפש ולאמונה שאני יכול לעשות הרבה דברים בעצמי, במו ידיי, וגם להצליח.
מכבה אותי: חוסר צדק, התעללות בחסרי ישע וכל מה שמקפח אנשים באשר הם. 
מה אעשה כשאהיה גדול? אני רוצה לפרוץ גם למשחק ואני מאמין שאני יכול. יש לי כוונות ללמוד כדי להתמקצע ולהשתלב גם בעולם הזה.

שם דניאל בובו
גיל 20.
עיניים כחולות.
שיער בלונדיני.
גובה 1.86 מ'.

איך הגעתי לדוגמנות: כשהייתי במחנה קיץ ישראלי אמרו לי לנסות לשלוח תמונות לסוכנות דוגמנות. הייתי בדיוק תלמיד בתיכון, הגעתי לפגישה עם סוכנות יולי והתחלתי איתם את הדרך המדהימה שאני עושה עד היום הזה.
אילו בנות/בני זוג אתה מעדיף?
שאלה אישית, מעדיף לא לענות.
אהיה מאושר בחיים כש...: אני מאושר כבר עכשיו, אבל האושר הגדול יהיה כשאלמד מקצוע שאני אוהב. אני חושב על מקצועות שבהם אוכל לעזור לאנשים ולשמח את מי שסביבי. 
כשאני לא מדגמן, אני בעיקר...: חייל בצה"ל, עובד בתחום המסעדנות, לומד, קורא ספרים, מנסה כל יום ללמוד משהו חדש.
האם אתה מזהה שינוי בעולם הדוגמנות בעידן המי טו? נכנסתי לעולם הדוגמנות כבר בעידן המי טו, כך שלא הרגשתי מה היה לפני. מברך על כל שינוי. 
מדליק אותי: היכרות עם אנשים חדשים וכל מה שקשור לאופנה וגם לאמנות. 
מכבה אותי: השגרה. אני צריך חידושים וריגושים כל הזמן
מה אעשה כשאהיה גדול? אני רוצה להשאיר חותם. מקווה שאצליח להעביר את הרעיונות והמחשבות שלי לקהל רחב כמה שיותר ובמקביל לדאוג שלאנשים היקרים לי יהיה כל מה שהם צריכים.

חליפה: באמוס כיכר המדינה, תל אביב / צילום: תום עמוס
TOM_0309.jpg
חליפת ג'ינס לה גרסונייר כיכר המדינה, תל אביב / צילום: תום עמוס

שם אלכסנדר זאניזה
גיל 25.
עיניים כחולות.
שיער חום.
גובה 1.88 מ'.

איך הגעתי לדוגמנות: כשהייתי בן 18 עבדתי כמוכר בחנות בגדים ויום אחד ניגשה אליי סקאוטרית ושאלה אותי אם אי פעם חשבתי לדגמן. באותו רגע הכל התחיל.
אילו בנות/בני זוג אתה מעדיף? שאלה אישית מדי. 
אהיה מאושר בחיים כש...: אושר הוא היכולת לחיות היום. אף אחד לא יודע מה יקרה בעתיד ואם יהיה מחר או לא, אז כדאי שנתחיל ליהנות היום. אנחנו צריכים ליהנות מרגעים קטנים,  מאוכל טוב, מסרט, מאנשים וכמובן צמשפחה שאנחנו אוהבים.
כשאני לא מדגמן, אני בעיקר...:  מתעסק בספורט. סיימתי את לימודיי באוניברסיטה בהתמחות בתחומים של גוף האדם 
ופיתוח הגוף.
האם אתה מזהה שינוי בעולם הדוגמנות בעידן המי טו?  באופנה הכל דינמי וכל הזמן מתרחשים שינויים. כל זה 
נהדר בעיניי.  
מדליק אותי: סטייל ותשוקה של אנשים לדברים שהם עושים.
מכבה אותי: שמפרים גבולות אישיים של האחר.
מה אעשה כשאהיה גדול? חולם לטייל ולעשות עבודות צדקה ותרומה מסביב לעולם.

bottom of page