יהלום אותך

קים, היהלומנית הצעירה בישראל, מבטיחה: אין סיכוי שלא תבחרי בחברת התכשיטים של ALTO LUSSO 

יהלומים, כידוע, הם חבריה הטובים ביותר של האישה, אבל רובנו - מה לעשות - נאלצות להסתפק בכמות די מצומצמת שלהם, כי בכל זאת, חברים טובים ביותר הם עסק לא זול. סיפור האהבה שבין קים, בעלת חברת התכשיטים alto lusso, ליהלומים, קצת שונה מזה של האישה הטיפוסית: יש לה הרבה יותר חברים מהסוג הזה מאשר לך, למשל - והיא מכירה כל אחד ואחד מהם לעומק ויודעת להתאים כל אחת מהם לכל 
אחת מכן. 

היא רק בת 20, נכון, אבל כבר עכשיו יש מאחוריה ניסיון לא קטםן בתחום, נוכח העובדה שהיא גדלה בחברת היהלומים המשפחתית הזאת, שעם הזמן - כלומר, במהלך 30 שנות פעילות הסחר שלה ביהלומים ובאבני חן - הפכה לעסק משגשג ומוערך במיוחד. קים אחראית בין השאר על ייבוא היהלומים באופן ישיר ממכרות בקנדה, ברוסיה, באפריקה ובברזיל, כך שהלקוחות של החברה יכולות להיות בטוחות שהן מקבלות מוצר איכותי, מקורי ואותנטי, מיד ראשונה. 

מבחינתה של קים, לא היו הרבה ספקות בעניין: כבר בתור ילדה היא שאפה להיכנס לעסק המשפחתי וכשלבסוף עשתה את זה, מיד נכנסה לעניינים והסתנכרנה עם המגמות הנוכחיות בענף ועם הטרנדים הנכונים, אלה שמתאימים במיוחד לטעם המקומי, תוך התכתבות עם הלכי הרוח בבירות העולם המערבי. 
היוזמה הראשונה שלה הייתה פיתוח של קולקציית תכשיטים שנושאת את שם החברה ובמקביל לכך פתיחה של מחלקה שתתמחה בעיצובים אישיים, לפי דרישות הלקוח. באופן כללי, המוטו של קים בכל הנוגע לתכשיטי יוקרה הוא פנייהבהחלט  לקהל כמה שיותר רחב. היא מאמינה שבאמצעות ייעוץ נכון והכוונה, תכשיטי יהלומים הם לא חלום רחוק.קים מתמקדת בהיצע שנע על טווח מחירים רחב מאוד, בהתאם לסוג היהלום (ניקיון, צבע וגודל), וכך למעשה החזון שלה בא לידי ביטוי בפועל.
 
כלומר, בעזרת הגישה הזאת היא יכולה להתאים כל תכשיט לכיס של כל לקוחה. יחד עם זאת, היא לא מתפשרת בשום אופן על טיב הסחורה. היא דואגת לשמר את הסטנדרט ואת האיכות של "אלטו לוסו" ללא פשרות: כל חומרי הגלם שבהם היא משתמשת עומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי והיא עובדת יד ביד עם מעצבים איטלקיים כדי לספק את התכשיט המושלם. תתחדשו.
תכשיטים שהם שלמות, איכות ויוקרה:
טל': 03-9699999
או ברשתות החברתיות
  • Facebook Social Icon
  • Instagram
לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.