לגרוב מחמאות
בנות זוג צמודות

גרבונים. בטח נורא משעמם להיות הם. כל החורף את תקועה במגירה התחתונה, משתעממת למוות, ובשלב מסוים, מרוב ייאוש, את מוצאת את עצמך מנהלת שיחות נפש עם כל מיני כפפות מעייפות, כובעי צמר חכמולוגים ומגיני אוזניים יהירים שלא מפסיקים לחפור על חופשות סקי ומסעדות באירופה הקלאסית.
גרבונים. עד שהקיץ שלנו נגמר - והוא לעולם לא נגמר - לא פלא שאת כבר שוכחת מקיומם, ובכלל, מעצם האפשרות להשתמש בדבר שכזה. ואולם, ברגע שחוזרים לזה, אי אפשר להפסיק. גרבונים בהחלט יכולים להיות מוקד הסטייל החורפי שלנו, בסיס הלוק הנבחר ליום או לערב. חשוב רק שהם יהיו בום, אחרת זה לא שווה כלום.
גרבונים. בזוהרה מבינים כמה הם חשובים, תורמים ללוק ועושים את זה לבנים. הקולקציה הנוכחית של המותג שופעת אופציות לכל עת: גרבונים עם פרינטים של פלפלים וכבשים שחורות לקפה עם חברות, גרבונים פרחוניים לגינה עם הילדים וגרבונים בהשראת עבודות של מאטיס למוזיאון הלובר בפריז. גרבונים. לפעמים צריך אותם עד כדי קריז. טווח מחירים: 50־100 שקל. 
x רעות בנימיני

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.