טוסו לקנות

הטקס המרכזי

חופשה היא זמן מעולה לקאץ'־אפ בכל הקשור לטיפוח הגוף והנפש. הזמן לקיים את כל מה שהבטחנו לעשות למען עצמנו במהלך השנה שחלפה ולא קיימנו כי תמיד היה לנו משהו דחוף יותר לעשות. הבעיה היא שגם בחופשה - שתמיד איכשהו יוצא שהיא קצרה מדי - די קשה למצוא זמן לזה. כלומר, לאתר סניף של ריטואלס - מותג הטיפוח שאנחנו הכי אוהבות בחו"ל - ולבזבז על כך זמן איכות יקר עם הילדים, עם הבעל או עם השופינג שלשמו טסנו: השופינג של הבגדים.
ובכן, לא עוד. מוצרי ריטואלס קוסמטיקס נחתו לאחרונה בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי, כך שהווג'ע ראס הנ"ל נחסך מאיתנו ואפשר להתארגן על כל מה שצריך מבעוד מועד. המותג השיק פה ארבע סדרות ראשונות של מוצרי טיפוח מעולים: Ritual of Ayurveda (מוצרים לטיפוח הגוף ברוח הפילוסופיה ההודית, המסייעים לאיזון הגוף והנפש); Ritual of Dao (מוצרים המבוססים על הפילוסופיה הסינית העתיקה שמתמקדת בהשגת איזון וזרימה הרמונית בגוף); Ritual of Happy Buddha (מוצרים משמחים בניחוחות של תפוז מתקתק ושל עצי ארז); וסדרת Ritual of Sakura (מוצרים שמתכתבים עם תרבות יפן ועם פריחת הדובדבן). 
איזו קבוצה היא הכי את? אנחנו סומכות עלייך שאת יודעת. טווח מחירים: 10־26 שקלים.
X דורית בן־ארי

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.