וואן סטופ

אבא בא, סבא בא

פולו ראלף לורן. 
דואג לסביבה

עם כל הכבוד לבנטון ולקמפיין המפורסם של המותג מהניינטיז, שהביא את בשורת הפלורליזם האתנו־תרבותי לעולם האופנה, רב־תרבותיות היא לא סימן רשום וגם בית האופנה הוותיק והאהוב פולו ראלף לורן מושך לכיוון הזה כבר שנים.
קולקציית סתיו 2019 שלהם ממשיכה להמחיש את זה, וגם את הסגנון הכל־אמריקאי - מה שנהגנו לכנות "נורמקור" עד שנמאס לנו - המזוהה עם המותג. השראות נוספות שספגה הקולקציה הזו כוללות מגרשי גולף וטניס, משרדים מעוצבים, פיקניקים, חופשות והמערב הפרוע.
בולט במיוחד בקולקציה ליין הדנים המרשים, שמשלב גזרות קלאסיות ומודרניות. בהתאם לרוח המותג בשנים האחרונות, גם הקולקציה הזו ממוקדת בהלבשה "משפחתית" - כלומר, אפשר למצוא בה פריטים לכל המשפחה, והגיוון והמקוריות נמצאים בהבדלים שבין המשפחות השונות ובאים לידי ביטוי באופי הפריטים.
בית האופנה מחובר גם למגמת הקיימות הירוקה - מה שמתבטא בפרויקט The Earth Polo, שבו יוצרו חולצות פולו ידידותיות לסביבה מחומרים ממוחזרים. גם חלק מהגזרות ממוחזרות - ובמקרה של פולו ראלף לורן, טוב שכך. טווח מחירים: 149־4,890 שקל. x 
רעות בנימיני

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.