מריחה כמו רוח נעורים

טיפ טופ

טופשוט. טרנד החזרה לבית ספר
topshop
לא רק נשים במידות גדולות מתקשות למצוא פריטים שמתאימים להן ברשתות האופנה. גם נשים בעלות מבנה גוף קטן סובלות מהעניין - וגם נשים גבוהות. לרוב רשתות אופנה גדולות נוטות להציע פריטים בספקטרום רחב מבחינה אופנתית, אבל צר למדי בכל הנוגע לממדי גוף: לא כולנו יכולות למצוא בהן את מבוקשנו.
אם כן, יפה עושה רשת טופשופ שמייעדת קולקציות לנשים בעלות גוף קטן ולנשים גבוהות (אבל עדיין פונה פחות לנשים במידות גדולות). המהלך הזה עובד מצוין על הדור המרכזי שאליו מכוונת הרשת - דור המילניאלז, הדוגל בצדק, באחווה ובשמירה יתרה על פוליטיקלי־קורקטיות.
גם קולקציית סתיו־חורף של הרשת - מה שנהוג לכנות בתעשייה קולקציית AW19 - מתקשרת בעיקר עם הדור הזה ומציגה פריטים שמושפעים מטרנד החזרה לבית ספר, לצד כאלה שמתכתבים עם אזורי האורבן והקלאבינג. כמו כן, יש בה גם סקשן לא רק לצעירות תוססות, והוא מאוד אייטיז: ז'קט פרווה, מכנסי ויניל וסריגים
רחבים. בקיצור, בטופשופ יודעים מה הם עושים. טווח מחירים: 40־450 שקל. x רעות בנימיני
צילומים יח"צ חו"ל
לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.