תפור עלינו

דלתא משיקה קולקציה ספורטיבית הכוללת פריטים נטולי תפרים שהופכים כל פעילות אאוטדור לכיף אדיר. כלומר, למשהו נסבל

עם כל הכבוד למותגים מתוקתקים של אופנה וספורט מאירופה הקלאסית, אי אפשר להגיד שהם יודעים גם מה טוב בשבילנו, כאן, במקום החם, הלח והצפוף שנקרא מדינת ישראל. טוב, בים המלח ובאילת קצת פחות לח, אבל עדיין כל קשר בין מזג האוויר האופייני למקומות האלה לזה שבאירופה הוא בהכרח מופרך.
במילים אחרות - ובתיאום מושלם עם מגמת ההתגייסות למען עסקים מקומיים לנוכח משבר הקורונה - הגיע הזמן שנבין שרק מי שחי כאן יודע איך זה לחיות כאן. ומותג הלנז'רי דלתא - או בשמו המלא דלתא גליל תעשיות - חי כאן כבר 45 שנה. די והותר זמן כדי לדעת בדיוק מה אנחנו צריכות ללבוש כדי לשרוד אימון ריצה בחום של 35 מעלות.
קולקציית ה־Fit החדשה של המותג הישראלי מתמקדת בפריטי ספורט אופנתיים ונוחים שחלקם משלבים טכנולוגיה ייחודית של תפירה (שמצמצמת משמעותית את מספר התפרים בכל פריט) ועשויים מבדים שתורמים לנידוף מהיר של זיעה. כן, מתברר שהרבה יותר קל ונוח לנוע באזור זה של הגלובוס, ואף לרוץ בו, בבגד בלי תפרים. זה הופך את העסק לקל, אוורירי ונסבל. מוזמנות לנסות. טווח מחירים: 100־160 שקל. 
 דורית בן־ארי

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.