top of page

שפיצית בשיפוץ

ד"ר דפנה מנספלד, רופאה אסתטית מהדור החדש, ממליצה לנו לעשות את זה אם בא לנו, אבל נכון. כלומר, בלי להשתגע ותוך כדי מבט מחושב לעתיד. טור אישי 
דר מנספלד צילום: אנה קספרי

ד"ר מנספלד. "אני מאמינה ביחס אישי, בעבודה של אחת על אחת בדו-שיח בגובה העיניים, בתמורה הוגנת לכסף ובשימוש בחומרים הטובים ביותר"

כשחושבים על רפואה אסתטית, התמונה הראשונה שעולה היא של אותן נשים אומללות שסבלו מסיבוכים ומעודף טיפולים, לרוב ביד לא מיומנת, שהובילו לפנים מנופחות, מלאכותיות, א-סימטריות או קפואות הבעה. ואכן, יש מקום חשוב מאוד ללמידה מטעויות העבר בכל הנוגע לאחריות מקצועית של הרופאים ולהחלטות של המטופלות והרופאים.  
עם זאת, מסתובבות בינינו גם המון בנות שעושות טיפולי אסתטיקה ונראות נהדר. ממש טבעיות. כאילו לא עשו כלום, אבל יותר טוב. אפשר בהחלט לעבור טיפולי רפואה אסתטית בלי להראות מוגזם. אפשר גם להשאיר קמטים בפנים ועדיין לשפר את מראה הפנים ולהיות גרסה מוצלחת יותר של עצמך. אבל חשוב מאוד לעשות את זה נכון, מהמניעים הנכונים ובתכנון נכון לעתיד. 

אחת על אחת 
כאן למעשה נכנסת לתמונה הרפואה האסתטית המתונה, המכבדת והמעצימה. רפואה שמטרתה לסייע להשבת מראה מצודד ורענן, לטפל בפגמי עור וצלקות, לתקן אסימטריה בולטת, להעלים פיגמנטציה, לצמצם  נשירת שיער ואפילו להצמיח שיער חדש. בכל הדברים האלה אפשר לטפל בצורה נגישה, מעצימה וזמינה. 
בשבע השנים האחרונות, בהן אני עוסקת ברפואה אסתטית, פיתחתי ושיפרתי את שיטות העבודה שלי סביב המוטו של "רפואה אסתטית מעצימה" כשהעיקרון המנחה שלי הוא "אם זה לא גורם לך להרגיש טוב עם עצמך – אל תעשי את זה". אני אוהבת במיוחד לשלב סוגים שונים של טיפולים וטכניקות על מנת להשיג מראה עדין ומאוזן, ומאוד אוהבת אתגרים של טיפול בצלקות אקנה או פיגמנטציה. כל הצלחה בתחום גורמת אושר רב למטופלות ומחזקת בי את ההבנה שבחרתי במקצוע הנכון. 

איך הגעתי לכל זה?
ובכן, בתור ילדה ונערה למדתי אמנות - ציור פיסול וצילום - והיה נראה שלשם פני מועדות בעתיד. את שירותי הצבאי עשיתי בבית חולים שיבא  ומשם בחרתי להמשיך ללימודי רפואה. ואולם, בתום הלימודים וההתמחות מפרכת במחלקה פנימית, אחרי שכבר שהתמקמתי במחלקת מונשמים, החלטתי לחזור לזהות האמנותית שלי, ולחבר יחד את האמנות והרפואה. 
בשלב זה בחיי למדתי להכיר עוד פרסונה שלי: "השמנה". הבנתי שליופי יש המון צורות בטבע, שלא כולנו זהות ושהיופי הוא מבפנים ולאו דווקא בעיני המתבונן. למדתי לקבל את עצמי כמו שאני ולאהוב את עצמי, את הגוף שלי ואת כל מה ששונה ומיוחד בי, ובאותה נשימה וגם למדתי להעיז, לא לפחד לבלוט. למדתי שלפעמים מה שלא עושה הטבע, עושה הצבע. 
אני מאמינה שלהיראות טוב זה משהו שיכול לגרום לנו להרגיש טוב ולשפר את הביטחון העצמי.
אחרי היכרות עם תעשיית האסתטיקה בישראל הבנתי שאני רוצה להקים עסק טיפה שונה, כזה ששם את המטופלת במרכז. אני מאמינה ביחס אישי, בעבודה של אחת על אחת בדו-שיח בגובה העיניים, בתמורה הוגנת לכסף ובשימוש בחומרים הטובים ביותר. את רוב הטיפולים אני מנסה בעצמי לפני שאני מציעה אותם למטופלות. השיטה שלי היא אישית ואין  אצלי "פס ייצור" מהסוג הנפוץ בתעשיה. אני בעד מתינות והגיון, וכמובן - העצמה נשית. 

לפני

20200225_161902.jpg
20200225_161919.jpg

אחרי

bottom of page