כתבה

מעיפות את הפוני

2018 מפגיזה אותנו בכמה תספורות מפתיעות: שילוב חצוף ומדליק בין מוהיקן לביזנס־לוק, הומאז' קפוא לחורף שמסביב, גוני אדמה שמזכירים דווקא את הקיץ ורומנטיקה קלאסית בנוסח פריז. רוצו להסתפר צילום: רפאל מזרחי | הפקה וסגנון: נדב אליהו אפטר

3. Balayage Voyage
שיטת הצביעה המושפעת מהמסורת הצרפתית המבוססת על גוונים בעלי מראה טבעי. מדובר בעבודה מוקפדת של משחק בין גוונים. חורף 2018 מאופיין בגוני אדמה, כמעין מחווה לימי הקיץ שחלפו.
1. נשיקה צרפתית
אחד הטרנדים הבולטים ב־2018. הפוקוס הוא על מראה טבעי, משוחרר ולא מתאמץ שמקרין עוצמה וסקסיות מתפרצת. נשים בעלות שיער ארוך יכולות לשנות באחת את הלוק לקארה קצר עם טוויסט. להשגת המראה המדויק יש ליצור שביל תוך הידוק השיער והחבאתו מתחת לז'קט או למעיל. 
2. מלכת הקרח 
מראה אלמותי שלעולם לא יפסיק להיות רלוונטי. גם כאן, בדומה למראה “נשיקה צרפתית”, יש ליצור שביל באמצע ולהדק את השיער בשילוב ג’ל על בסיס מים קפואים. ואולם, אם במראה הקודם הדגש הוא על סקסיות ושובבות, פה הדגש הוא על הקרנת מראה Ice עוצמתי.
4. אשת עסקים מוהיקנית 
מראה שמתכתב עם המראה המוהיקני, חסר הגבולות, ועם זאת שואב השראה גם מעולם העסקים. סטייל מוקפד שמשדר עוצמה. 

2

3

1

4

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.