top of page

חנית כהן מסטר אוף ביוטי

טבעיות, מחמיאות, מושלמות 

גבות יפות עושות לפעמים את כל ההבדל. חנית כהן, מאסטר בעיצוב גבות מיקרובלידינג, יודעת בדיוק איך להשיג לך כאלה 

צילום: רחלי פרידמן

WhatsApp Image 2018-12-20 at 10.06.11 (2
להבליט את היופי
הטכניקות שחנית כהן פיתחה מבוצעת כהדמיית שיער בשכבות העליונות של העור. העור לא מצטלק והפיגמנט לא מתפשט ולא הופך לגוונים לא רצויים. עובי השערה נותר באותו העובי של חדירת הלהב והתוצאות פנטסטיות. 

מה היתרון בטכניקת המיקרובליידינג על פני איפור קבוע ושיטת השערה?
"בעבר, הטיפול היחידי היה איפור קבוע. בהמשך נוצר חידוש בשם שיטת השערה, שזה למעשה אותה שיטה: איפור קבוע ושיטת השערה נעשים על ידי מכשיר חשמלי ומחט יחסית עבה. הבעיה עם השיטות האלה היא שלאחר זמן מה הצבע עלול להתפזר ולהשתנות".

ומה הייחודיות שאת מספקת ללקוחות?
״לקוחותיי הרבים מגיעים אליי בשל הידע, הניסיון הרב והתוצאות. אני יודעת להתאים, בצורה מקצועית, לכל אחת את הגבה שלה לצורת הפנים, לתווי הפנים, לסגנון ולאופי שלה. ניתן לעשות מיקרובליידינג על כל גבה. המומחיות שלי היא היכולת לזהות מה כל אחת צריכה, להתאים את הגבות בצורה מדויקת עבור מבנה הפנים במדידה נכונה, ללא שבלונות או צורות מובנות, מכיוון שלכל אחת יש את היופי בפנים שלה - ואותו צריך להבליט".

בנוסף, לכך חנית מתמחה במחיקות ובתיקונים,
"לא חוכמה להוציא מטופלת עם גבות מושלמות כשהיא לא עשתה שום טיפול בעבר", היא אומרת.
 
המקצועיות נמדדת בכך שחנית מצליחה להוציא את המטופלות שלה, שעברו איפור קבוע כושל, עם גבה מושלמת למרות הכל. הקליניקה מקדמת את כל הערכים שחשובים לחנית: מקצועיות , אמינות, מומחיות ומחוייבות לתוצאה מושלמת. 
WhatsApp Image 2018-12-20 at 10.06.10 (1
WhatsApp Image 2018-12-20 at 10.06.10 (2
העיסוק בגבות החל כבר בשנת 3,500 לפנה"ס, כשנשים וגברים במצרים איפרו את גבותיהם כמחווה לאלילם הורוס. עיניים מאופרות בכבדות היוו את נקודת המוקד של הפנים ולכן גם הגבות היו צריכות לבלוט. הן נצבעו, הוארכו ועוצבו בצורה מקושתת באמצעות חומר תחמוצת שחור. הרבה דברים השתנו מאז, כמובן.
 
"במאה ה- 21 הקו המרכזי השולט הוא המראה הטבעי", אומרת חנית כהן, מאסטר בעיצוב גבות מיקרובליידינג, בעלת האקדמיה - מרכז טיפולים והדרכות בתחום הגבות. "גבות עבות עם כמה שפחות קווים מסודרים, כך שהעיצוב ייראה לכאורה מרושל, אך באופן מסודר ואסתטי. המוטו שלנו באקדמיה הוא לא להיסחף אחרי טרנדים אלא לעשות את מה שהכי נכון ללקוחות שלנו. זה מתבצע על ידי אבחון של מבנה הפנים ומדידתן, והתאמה לאופי של המטופלת".

חנית כהן הקימה את "האקדמיה - מרכז טיפולים והדרכות" בשנת 2013. לפני כן היא עסקה בתחום הקוסמטיקה במשך שנים רבות והיתה בעלים של מכון יופי בצפון תל אביב (רמת החייל). האקדמיה מאכלסת קורסים והדרכות ללימוד טכניקת המיקרובליידינג ועיצוב הגבות לצד טיפולים בשיטת המיקרובליידינג בטכניקות מיוחדת ומתקדמת של חנית, טיפולים של מחיקת איפור קבוע, טיפולי ריסים, טיפולי פנים ועוד.

מדוע חשוב לפנות למעצב גבות מקצועי, מומחה בתחום?
 "המטפל חייב להבין בסוגי העור על מנת להתאים לאותה מטופלת את סוג הטיפול המתאים לה לפי סוג העור שלה", אומרת חנית, "למטופלת עם עור שמנוני, למשל, רצוי ליצור מרווחים רחבים יותר בין שערה לשערה כדי שהפיגמנט לא יתפזר".

מהי בעצם טכניקת המיקרובליידינג?
"מיקרובליידינג זו טכניקה אמנותית לעיצוב גבות שמתבצעת על ידי מכשיר ידני עם מחט דקה בעובי של שערה. באמצעות המחט מחדירים פיגמנט לשכבות העליוניות של העור, שמותאם לצבע הגבות של המטופלת. התוצאה היא גבות טבעיות, מדוייקות ויפות. הטיפול מיועד למקרים של חוסר סימטריה, דלילות או רצון לשפר ולהרים את הגבה". 
WhatsApp Image 2018-12-20 at 10.06.10 (3
bottom of page