שרופות עליו

הים יכול להיות מדהים, מקסים ונפלא, אבל בלי קרם ההגנה של KB Pure 
הוא לעולם לא יהיה מושלם

מגבת? עזבי. בשביל מה. הכי כיף לשכב על החול החם. ארנק? אין צורך. ממילא הכל סתם יקר בים. בקבוק מים? גם לא חובה, יש ברזייה. טלפון? יגנבו לך אותו. וחוץ מזה, קצת זמן עם עצמך, בלי מסיחי דעת, יעשה לך רק טוב. מפתחות לאוטו? אין מצב. הבטחת לעצמך שבכל הזדמנות שתהיה לך תלכי ברגל. הים רחוק? מה לעשות, חיים קשים. כובע? מעקר מן השורש את כל חוויית הבריזה המפזרת את השיער. קרם הגנה? זו כבר שאלה טובה.
ראשית, ברור שכן. ללכת לים בקיץ בלי קרם הגנה זה מסוכן. שנית, במקרה שלנו, הנשים, חשוב שקרם ההגנה יהיה משולב עם מייק־אפ ושזה בשום אופן לא יבוא על חשבון יכולת ההגנה שלו מפני קרני השמש, כי אז מה בעצם עשינו פה. בקיצור, תכשירי קיץ 2020 של KB Pure. די לך באחד מהם כדי שיום הים יהיה מושלם.
עצם העובדה שמדובר בחברת קוסמטיקה מקומית מעניקה לה יתרון בסיסי על פני מתחרות בענף תכשירי ההגנה מפני השמש: החברים שם מכירים היטב את השמש הישראלית, את מידת הסכנה הטמונה בה ואת הנזקים שהיא עלולה לעשות לעורנו. הסדרה החדשה - בדגש על התכשירים Multi Needs Protector ו־Ultra Protector - מצוידת במקדם הגנה נאה של SPF50 ובנוסף לכך הופכת את העור לחלק, רך ומעושר במרכיבים טבעיים ובריאים. בילוי נעים. טווח מחירים: 25־180 שקל. x
דורית בן־ארי

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.