top of page
להאיר פנים

אז כן, יש דרך לגרום לגבות שלנו להתעבות במראה טבעי וטרנדי. וכן, יש מה לעשות עם איפור קבוע שדהה או שיצא מהאופנה. קוראים לזה "מיקרובליידינג" ומעצבת הגבות ליז כחלון היא הגורו של התחום. טוב שהגבות בידיים שלה 

AQ0A7466.jpg
AQ0A7291.jpg
AQ0A7625.jpg
נעים מאוד. שמי ליז כחלון, אני בעלת תואר ראשון במשפטים BLL ובחרתי לעסוק במה שאני הכי אוהבת – אומנות הגבות והמיקרופיגמנטציה. האהבה שלי למקצוע החלה בגיל 14. עוד כתלמידת בית ספר הייתי מקבלת לקוחות בבית הוריי אחר הצהריים. אמי לימדה אותי כיצד להחזיק את החוט ומאותו רגע והלאה לא רציתי לעזוב אותו. הוא מחובר אליי כמו חבל התבור. 
התחלתי את עבודתי כמעצבת גבות באמצעות חוט, פינצטה ומספריים.
 
בזמנו, נשים רבות דיקקו את גבותיהן ובשלב מסוים הגיעו אליי כדי לשקם אותן ולמלא את החללים החסרים כדי להגיע למראה עדכני יותר. הבחנתי כבר אז בבעייתיות מסוימת שחוזרת אצל לקוחות: קושי למלא אזורים בגבה שבהם צמיחת השיער נחלשה בעקבות המריטות הרבות שעברו עליהם לאורך השנים. בשלב מסוים הגעתי למסקנה שהדרך היחידה לעזור ללקוחה להגיע לגבות מושלמות היא דרך הצבע - או, במילים אחרות, דרך המיקרופיגמנטציה.

החלטתי ללמוד מיקרופיגמנטציה בבית ספר מקצועי שהעניק לי את הבסיס הטוב ביותר לתחום - וב-2014 נחשפתי לשיטת המיקרובליידינג ועברתי השתלמויות בתחום אצל המורים והמאסטרים הגדולים בעולם.
 
מה זה מיקרובליידינג?
ובכן, מדובר בשיטת עבודה ידנית שנעשית בעזרת עט שמולבשת עליו מחט שנבחרת בהתאם לסוג העור של הלקוחה. המחט הזאת מורכבת מכמה מחטים קטנות (בין 14-12) ,כך שניתן לצייר בעזרתה, ישירות על העור, שיערות שנראות בדיוק כמו שיער גבות טבעי. השיטה הזאת מכונה גם "שיטת השערה" או "הדמיית שיער" וברמה המקצועית מדובר באיפור קבוע לכל דבר שנעשה בסגנון עבודה מתקדם. בעבר היו נהוגות שיטות עבודה גסות שהתוצאה שלהן הזכירה את אפקט הקעקוע המבגר והמלאכותי. השיטה הזאת מביאה לתוצאות אחרות לגמרי.
 
המיקרובליידנג מאפשר לבעלת המקצוע לצייר בצורה חופשית יותר את השיערה המתוכננת מראש בכל נקודה בגבות - מה שדורש מיומנות רבה בכל הנוגע לאחיזת העט באופן שלא ייצור נזקים על עור הלקוחה. בשונה משיטת האיפור הקבוע שמבוצעת באמצעות מכונה חשמלית, מכאנית - מה שמגביל את היד האמנותית של המבצע. במקרה מסויימים - למשל, כשמדובר בעור בוגר במיוחד או בעור שצבעי המיקרובליידינג הסמיכים מתקשים להיקלט בו אני משלבת בין שתי הטכניקות האלה - מיקרובליידינג ומכונה חשמלית - אולם למכונות המתקדמות שאיתן אני עובדת יש מחט דקיקה
בדיוק כמו מחט המיקרו.

נושא נוסף ולא פחות חשוב הוא בחירת הפיגמנט עבור הלקוחה. כטכנאית איפור קבוע ומניסיוני בעבודה כמעצבת גבות אני בהחלט מודעת לחשיבות האבחון של סוג העור של הלקוחה ושל צבעו ויודעת להתאים לו פיגמנט שייראה, לאחר ההחלמה, טבעי ויפה. לקוחות רבות נוהגות להגיע עם תמונות מהמדיה של סגנונות שונים של גבות - ולא תמיד זה מתאים ונכון עבורן. לא אסכים לבצע עבודה שלא נראית נכונה ברמה המקצועית. אישה צריכה לשמור על הטבעיות שלה, תוך שינויים שיעשו לה רק טוב וייפו את תווי פניה.
 
התמונות האלה מגיעות אליי בדרך כלל מהקהל הצעיר יותר, שחשוף לאינסטגרם, ובמקרים כאלה אני דואגת להסביר ולהדריך אותן מה נכון ומותר לעשות להן מבחינה מקצועית. כך גם נוצרים ביני לבין הלקוחה אמון וביטחון, והיא מוכנה לתת לי את כל הסמכות לבצע פרוצדורה שתשנה את גבותיה ואת המראה הכללי שלה לטובה. בעקבות הטרנדים המשתנים, הרבה מאוד נשים שעשו איפור קבוע ולא מחמיא (בלשון המעטה) מבקשות להסיר אותו אצלי. יש לי סיפוק גדול מאוד מהיכולת לעזור לאישה/נערה - כן, לפעמים מדובר גם בילדות מתחת לגיל 18 - שנגרם להן נזק בעקבות ביצוע לא נכון בעורן, שמוביל לדהיית הפיגמנט הזול (המכיל אבקת מתכת כבדה שאינה יודעת להתפרק בעור האדם) או לצורה לא מחמיאה. אני עובדת עם המוצרים הטובים ביותר בתחום כדי לתת מענה נכון לכולן ולעזור ללקוחות להסיר בין 70% ל80% מהאיפור הכושל - מה שנקרא, בעגה המקצועית, "רימובר". לאחר מכן אני עושה להן מיקרובליידינג ומעניקה להן מראה חדש וטבעי.
AQ0A7320.jpg
הגבות בידיים טובות
ליצירת קשר:
טל': 052-4226152
או ברשתות החברתיות
  • Facebook Social Icon
  • Instagram
IMG-20181011-WA0001 (1).jpg

"The beauty of a woman must be seen from in her eyes, because that is the doorway to her heart, the place where love resides." (Audrey Hepburn)
 

AQ0A7418.jpg
בית ספר לגבות
מאז ומתמיד הייתי מאוד קנאית לסודות המקצוע שלי. בשנה האחרונה החלטתי לשחרר - כלומר, להעביר לדור הבא את הכלים, את הניסיון ואת הידע ואת האהבה שלי למקצוע. לצורך העניין פתחתי את "האקדמיה לגבות", במסגרתה בניתי מערך לימוד שמבוסס על שיטה שפיתחתי לעיצוב גבות בדרך פשוטה מאוד להבנה. כיתות הלימוד הן מאוד מצומצמות ואישיות. יש בהן עד 4 משתתפים. התלמידים זוכים כאן ליחס אישי ויוצאים עם תעודה מקצועית בסופו של קורס מעשיר שנותן להם ביטחון מלא להתחיל לעסוק באומנות הגבות. הביקוש ללמוד בשיטה שלי הפתיע אותי מאוד. הטלפון שלי קרס מיד אחרי שהעליתי את הפוסט הראשון שבישר על הקורס. כיום, בהמשך לקורס עיצוב הגבות, אני מעבירה גם קורס במיקרובליידינג, שבו משתתפות 2 תלמידות בלבד שכבר עברו אצלי בהצלחה את הקורס הראשון. 
bottom of page