top of page
"מוצרי שיער אורגניים הם ה-דיבור היום במספרות"

עומרי ביטס, מנכ"ל מוד קוסמטיקס, המתמחה במוצרי שיער אורגניים, מספר מה מניע בחור צעיר לקפוץ למים רותחים ולנהל חברה ענקית ללא ניסיון. "לימדתי את עצמי לחשוב שהגיל לא משחק תפקיד". ראיון בלי קצוות מפוצלים

צילום: יח"צ | באדיבות חברת מוד קוסמטיקס

blueberry_navitas_shampoo_250 copia copy
Keratin_gold_treatment_ombra_cmyk copy.j

כשהרופאים הודיעו לאמו שבגופה התגלה סרטן, ביטס דחה את נסיעתו ונשאר בארץ כדי להיות לידה ולעזור בעסק המשפחתי המצליח שהקים אביו לפני 8 שנים – מוד קוסמטיקס בע"מ, יבואנית בלעדית של שני המותגים YUNSEY ו- JEAN PAUL MYNE מספרד ואיטליה (בהתאמה), בתחום תכשירי השיער למספרות. מערך המוצרים של שני המותגים הוא אורגני וידידותי לסביבה. לפני 12 שנים עוד ניהלה המשפחה את העסק מדירת חצי חדר בעיר, אבל כיום מבנה החברה בן ה-500 מ"ר ממוקם בשדרות ההסתדרות בחיפה ומחולק ל-4 מתחמים: משרדים, מחסן הפצה, מרכז הדרכה, אקדמיה ואולם תצוגה. 

עומרי ביטס (23) לא ישכח לעולם את הפעם הראשונה שבה הגיע לפגישה עסקית עם בעליה של אחת המספרות הגדולות בישראל - לקוח ותיק בחברה שבנה אביו. "נכנסתי לחדר הישיבות והקשבתי בלי לומר מילה", הוא משחזר, "כשהתחלתי לדבר עצר אותי אחד המנהלים ואמר: 'אתה עדיין ילד, אל תלמד אותנו איך לעבוד'". ביטס מספר שכאן בדיוק נפל לו האסימון. "הבנתי שאם לא אבסס את מעמדי ימשיכו ללהג על חוסר הניסיון שלי". 


הדרך לפאסון המקצועי עברה דרך השתלמויות עסקיות, קריאת ספרי ניהול והמון התייעצויות ולבטים. "הבנתי שאני כבר לא יכול להתקשר להורים ולשאול מה לעשות, אז לימדתי את עצמי לחשוב שהגיל לא משחק תפקיד וגם הדעה שלי נחשבת". 


ביטס גדל כילד טוב חיפה, למד בתיכון "ליאו בק" ושיחק כדורסל בהצטיינות. במהלך לימודיו הצטרף להפועל קריית טבעון מהליגה הלאומית בכדורסל, אבל כבר אז ידע שלא יבלה את עתידו בתוך גופייה מזיעה. "התגייסתי לגולני ותכננתי לטוס לקפריסין אחרי השחרור כדי לעבוד שם אצל קרובי משפחה". 

אבקת הבהרה copy.jpg

לפרטים נוספים, בקרו באתרים שלנו:

www.yunsey.co.il

www.jeanpaulmyne.co.il

המילון המלא לטיפולי שיער

אוקסילוק פלאזמה ריסט - טיפול אורגני שנועד לנקות את הצטברות המתכות בשיער ובקרקפת אשר הצטברו בשיער כתוצאה מטיפולים כימיים ומזיהום האויר.


אמפולות בוטוקס: טיפול שנועד לשקם ולעבות את השיער. מקנה ברק, רכות, נפח ומחדש שיער פגום ומפוצל.
סדרה טיפולית לשיער יבש - סדרה אורגנית לשיער יבש ושביר, מקנה לשיער כוח והזנה, מחזקת את מבנה השיערה, משקמת, מתקנת ומגנה. 


החלקה אורגנית - שילוב מושלם של תמציות ובוטנים אורגניות המאזנות אחת את השנייה. תערובת זו פועלת כנגד השיער המתולתל, גורמת ליישורו והחלקתו והיא בעלת תוצאות מיידיות מעולות. הטיפול מזין, משקם, מחזק ועוטפת את השערה בקראטין ומקנה לה ברק ורכות. מתאימם לכל סוגי השיער. לא נוסה על בעלי חיים.


צבע אורגני - צבע אורגני המכיל מרכיבים מן הצומח בלבד. משקם את השיערה מזין אותה ומקנה לה ברק עוצמתי. חומר חדשני, בתוצאה ובתכנון, הפועל בסינרגיה מיוחדת בין השמן והאלוורה. לא נוסה על בעלי חיים. ידידותי לסביבה.

scatola_top_up.jpg
Repair_shampoo_250ml copia copy.jpg

כמו כל בחור צעיר ושאפתן, ביטס הפשיל שרוולים והחל לעבוד. החברה התייעלה והעבירה חלק גדול מפעילותה לדיגיטל ולאוטומציה. השיפור ברווחים הגיע בתוך כמה חודשים. וביטס לא היסס לסמן יעדים גדולים יותר. "80% מהמספרות באזור חיפה הן לקוחות שלנו", הוא אומר, "העלנו למודעות את הצורך במוצרים אורגניים שלא מנוסים על בעלי חיים ולא פוגעים בסביבה. אנחנו רוצים להגיע בכל מספרה בארץ. אנחנו מעסיקים סוכני מכירות חרוצים שמשווקים את המוצרים ואין לי ספק שבעתיד הקרוב נצליח להרחיב את הפעילות". 
 

לפני כשנתיים פתחה מוד קוסמטיקס חברה-אחות בקפריסין וצירפה לפרוטופוליו שלה את המותג CHRIOTTI שמספק ציוד בוטיק למספרות. עד כמה שביטס רואה את הפוטנציאל הגבוה למוצרים אורגניים בערים שנחשבות ידידותיות לצמחונים וטבעונים, מולו ניצבים שני תאגידי ענק עולמיים – לוריאל ושוורצקופף, שתקציב הפרסום שלהן לא מותיר אף ספר עם סימני שאלה. "אצלנו, גם הבקבוקים והאריזות הם מפלסטיק ממוחזר. יש בתל אביב, למשל, קהל ספרים גדול שלא שמע עלינו מעולם ואני יודע שאם ישמע – יתעניין. יש ביקוש גדול בכל הארץ למוצרים אורגניים". 

bottom of page