top of page

כתבה

הלוחשת לבתים

נלי תורג'מן היא הרבה יותר מעורכת דין לענייני נדל"ן ויועצת משכנתאות. היא מנטורית, מלווה מנטאלית וחברה. הלקוחות שלה באמת מקבלים בדיוק את מה שהכי טוב להם, חומרית ורוחנית 

0W5A2278.jpg
3K9A9701.jpg
יש מצב שכדאי לכן להכיר את עו"ד נלי תורג'מן. מעבר לעובדה שהיא מומחית לענייני נדל"ן ויועצת משכנתאות מבוקשת - מה שהופך אותה לרלוונטית מאוד לחיים של רבות מאיתנו - היא גם, אולי לפני הכל, מנטורית.
 
כן, זה ממש חלק מהגדרת התפקיד שלה. ההודעה הקולית בטלפון שלה, לצורך העניין, היא: "שלום הגעתם לנלי תורג'מן, עורכת דין שמתמחה בנדל"ן, יועצת משכנתאות ומנטורית. משרדנו מעניק ליווי משפטי, מימוני ומנטאלי". 

מהי בדיוק הכוונה ב"ליווי מנטאלי"?
עו"ד תורג'מן עונה לזה בעזרת דוגמה מהחיים. "הגיע אליי זוג שמכר נכס להשקעה ורצה לבדוק איתי אפשרות השקעה בכספי המכירה. בשניה שהם נכנסו כבר הבחנתי במתח והבנתי שעלי להוריד את כובע עורכת הדין ולחבוש את כובע המנטורית. פניתי לבעל, שאלתי אותו 'מה חשוב לך?' והוא ענה נחרצות 'שקט נפשי. אני לא רוצה להתעסק עם שוכרים'. כשהאו אמרה את זה, האישה התפרצה לשיחה, המצב היה טעון וביקשתי מהם שיקשיבו אחד לשני.

"פניתי לאשה ושאלתי אותה 'מה חשוב לך? והיא ענתה 'תשואה. למקסם רווחים'. חזרתי לבעל ושאלתי אותו 'מה יקרה אם היא תשקיע לבד?' והוא ענה 'זה מצוין, אבל מה יקרה אם היא תפסיד את כל הכסף בהשקעה לא נכונה?'. האישה הייתה על קוצים, כמעט עזבה את החדר. ביקשתי ממנה לנשום ולהקשיב.
 
אחרי חשיבה קצרה ופירוט של הנכסים הנוספים שבבעלותם ושוויים הרב, הבעל אמר 'טוב נו, אולי לא ייקרה כלום'. ואז נפל האסימון. הבעל שחרר את התפקיד לאשתו והאישה הסכימה לקחת אחריות.הפגישה הסתיימה באינטימיות מחודשת, הבנה והכלה בין בני הזוג. האישה יצאה לדרך שעליה חלמה שנים רבות - להיות משקיעת נדל"ן - עם המון אהבה תמיכה ופרגון מצד בעלה שקיבל שקט נפשי". 
נלחמת בחירוף נפש 
אצל נלי במשרד הלקוחות מסתכלים אחד לשני בעיניים ובעיקר מביטים פנימה, על הצרכים שלהם ועל הרצונות שלהם, לפני שהם חותמים על עסקה. השילוב הזה, אם תשאלו את נלי, הוא הדור הבא של עולם העסקים - דור שבו הכל חברתי יותר, אישי יותר ורוחני יותר.

לאחרונה היא הופיעה בחדשות ערוץ 12 במסגרת כתבה בנושא חרם על ילדים. היא סיפרה שם שבגיל 8 החרימו אותה בגלל המראה החיצוני שלה. זה קצת לא מסתדר עם האישה החזקה, הבטוחה בעצמה והיפה שהיא, אבל זה בהחלט קרה. "החוויה הזאת בנתה אותי, חיזקה אותי, לימדה אותי לראות את החלש ואת חסר הישע בחברה - וזה מה שאני עושה היום עבור הלקוחות שלי. אני מגינה עליהם בחירוף נפש ונלחמת עבורם בחירוף נפש מול הצד שכנגד ומול הבנקים".

בנוסף לכך, היא גם פעילה מאוד בכל הנוגע לקידום מעמד האישה, מרצה על במות שונות ומספרת שם לנשים שהן ראויות לכל הטוב שבעולם ושהן יפות בדיוק כפי שהן. "קראתי פעם אימרה יפה", היא אומרת, "זרעים צריכים חושך כדי לגדול. ענבים צריכים שירמסו אותם לפני שהם הופכים ליין. גולם צריך להיאבק בפקעת כדי לצאת ולהפוך לפרפר. כך גם אני לקחתי את החרם הזה, למדתי ממנו וצמחתי ממנו. עכשיו אני מעבירה את זה הלאה ללקוחות שלי". 

מה בעצם היא עושה בפועל? ובכן, כעורכת דין היא מייצגת מוכרי ורוכשי דירות, שומרת על האינטרסים שלהם בעסקה ודואגת לרשום את הנכס על שמם, לדווח לרשויות המס, לרשום לטובתם הערות אזהרה וכו'. כיועצת משכנתאות היא עורכת מכרז ריביות עבור הלקוחות שלה ודואגת שהם יקבלו את התנאים הטובים ביותר ואת המשכנתא הרווחית ביותר. "אני עוברת בנק-בנק, מנהלת מו"מ קשוח על התנאים של המשכנתא והבנק שבסופו של דבר נותן את התנאים הטובים ביותר הוא הבנק שיזכה במכרז, ואיתו נחתום על המשכנתא", היא מסכמת, "הכל, כמובן, בהתאם לרצון המדויק של הלקוח, שהוא תמיד במקום הראשון".
20190228_194133.jpg
עורכת דין, יועצת משכנתאות נלי תורג'מן.
מה בעצם היא עושה בפועל? ובכן, כעורכת דין היא מייצגת מוכרי ורוכשי דירות, שומרת על האינטרסים שלהם בעסקה ודואגת לרשום את הנכס על שמם, לדווח לרשויות המס, לרשום לטובתם הערות אזהרה וכו'. וכיועצת משכנתאות היא דואגת שלקוחותיה יקבלו את המשכנתא הריווחית ביותר
20171227_163715_edited.jpg
ליצירת קשר:
משרד: 08-8680991
נייד: 054-4384882
מייל: Nelly.adv1@gmail.com 
נלי תורג'מן עו"ד המתמחה בנדל"ן יועצת משכנתאות ומנטורית
  • Facebook
bottom of page