שוברת קופות

רבלון השיקה קולקציית איפור בהשראת הסרט "וונדר וומן 1984", שייצא בקרוב. 
הזדמנות נדירה להיות גל גדות

החלום הקולקטיבי של כולנו - להיות גל גדות - עומד להתגשם, וזה אפילו לא מצריך מאיתנו אימוץ של כישורי משחק, טיסה להוליווד ומינגלינג עם ריאן ריינולדס. מתברר שאפשר לעקוף את כל מה שגדות עשתה כדי להפוך לוונדר וומן, בעזרת הקולקציה החדשה של רבלון, שנקראת "וונדר וומן 1984" ומחברת בין מוצרי קוסמטיקה לעוצמה נשית.
מדובר בקולקציה במהדורה מוגבלת שיוצאת לקראת השקתו של סרט הסופר־הירוז המדובר, בכיכובה של בת ארצנו הנחמדת, שצפויה להתקיים - אחרי דחיות חוזרות ונשנות עקב משבר הקורונה - ב־2 באוקטובר 2020. תכשירי הקולקציה מאפשרים לבחור בין שתי אפשרויות: יצירת מראה "בהשראת האור שאת מקרינה לעולם" או "בהשראת הצד האפל שלך".
תכשירי האיפור בקולקציה הגיבורה הזו, שנמכרת בסופר־פארם באופן בלעדי, מאפשרים לזגזג מיום ליום בין מראה מנצנץ, מבריק, מט, מעושן וקלאסי, ובכלל, להרגיש שאפשר להיות ולעשות הכל בחיים. והכל, כידוע, זה יותר מכלום. בהצלחה, גיבורת־על שלנו. טווח מחירים: 50־100 שקל.  דורית בן־ארי

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.