מציעה אמיתית

המצעים של סוהם עשויים מכותנה מצרית, כפי שאפשר לחוש כבר בלילה הראשון, ומאותו רגע והלאה הם רק משתבחים

צילום: אור כהן  @ JJAD 

יש דברים שמתרחשים בעולם בניגוד מוחלט לכל היגיון בריא. קחו לדוגמה סדין. עם הזמן - וחרף העובדה שאנשים ישנים עליו, יושבים עליו ומותירים עליו שלל זיכרונות מארוחות לילה ובוקר במיטה - הוא רק נעשה נעים יותר למגע ומשובח יותר. זה לא תופס, כמובן, לגבי כל סדין אלא רק לגבי סדינים שעשויים מכותנה איכותית בצפיפות גבוהה - נניח, כמו אלה של חברת סוהם, בבעלות אננדה לב.
מאחורי הסדינים האלה ניצבת הבטחה של החברה כי כל עוד תשמרו על כללי כביסה נכונים, לא תהיה לכביסה כל השפעה על הסדין והוא יישאר יפה, נעים ורענן שנים רבות. אגב, אם אתם לא נוטים להחליף מצעים בתדירות סבירה - כלומר, אחת לשבוע, כהמלצת המומחים - יש מצב שזה פחות יעבוד, אבל זה כבר סיפור אחר.
המצעים של סוהם עשויים מכותנה מצרית, שנחשבת איכותית ביותר, וככל הנראה תבחינו בכך כבר מהלילה הראשון - אם כי, שוב, בהמשך הם צפויים להיות מעלפים אף יותר, בייחוד אם תכבסו אותם בחום נמוך וללא מרכך כביסה ואחר כך תתלו אותם לייבוש על חבל, או, לחלופין, תכוונו את הסחיטה במייבש למהירות נמוכה. שאו ברכה.
X רעות בנימיני

https://soham.co.il/

לוגו מגזינה.jpg
  • Facebook
  • Instagram

מדורים אישיים

כושר

קוסמטיקה וטיפוח

הפקות אוכל ומתכונים

"מגזינה" הוא ירחון מעמיק, מקיף, אינטליגנטי ורהוט המסקר כל מה שמעניין נשים בעידן המורכב, המסועף והמבלבל שבו אנו חיים, או, ליתר ליתר דיוק, חיות. המגזין עוסק בכל התחומים והאספקטים שמהם בנוי עולמה המודרני של האישה הישראלית והקוסמופוליטית.